Baskı Hizmeti

BAYFORM matbaa tesisi

Polonya'daki depo ve üretim tesisimiz, yaklaşık 30.000m2 toplam kapasite ile Avrupa'nın en seçkin ve verimli tesisidir. Yarı otomatik baskı tesisimizde ve yaklaşık 800 midocean ekibi ile 17 farklı baskı tekniğiyle ayda 5,6 milyondan fazla baskı üretiyoruz. Altyapımızın çevikliği, üretimimizi anında yükseltmemize olanak tanıyarak 24 saat baskı hizmeti vermemizi sağlar.

 

 

 

 

 

Baskı tekniklerimiz


Sektördeki en son özel baskı tekniklerine ve süreçlerine sürekli yükseltme yaparak, aradığınız malzemeleri ve tasarımı eşleştirebiliriz! 17 farklı baskı tekniğimiz olduğu için, malzeme başına en iyi markalama sonucunu her zaman garanti edebiliriz. Aşağıda, sunduğumuz baskı tekniklerinin her biri hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıyoruz. Ayrıca baskı teknikleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi veya soru için yerel satış departmanınızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

Size kalite ve güvenliğin en önemli olduğu mükemmel kişiselleştirilmiş hediyeyi sunmak istiyoruz. Bu nedenle, %1'den daha az ret oranıyla sonuçlanan kapsamlı bir kalite kontrol sürecimiz var. Baskı sürecimizde, tesisimizde doğru baskı mürekkeplerini kullanarak güvenliği garanti ediyoruz. Mürekkeplerimiz ve mürekkep sökücülerimizle ilgili Uygunluk Beyanımızı indirmek için buraya tıklayın.

Size mükemmel kişiselleştirilmiş hediyeyi en uygun maliyetli, en hızlı ve sürdürülebilir şekilde sunabiliriz.